مجموعه قوانین وبسایت نوبت جو

نکته 1 : قوانین مذکور بر پایه روش کاری وبسایت نوبت جو می‌باشد و در صورت تائید آن در هنگام ثبت نام هر دو طرف (کاربر و وبسایت نوبت جو) نسبت به اجرا و پیروی از این قوانین پایبند می‌باشند.

قوانین

قانون شماره 1 : وبسایت نوبت جو بر پایه کاری خدمات اینترنتی و  اخذ نوبت به صورت اینترنتی از سایتهای مذکور در فرم ثبت نام می‌باشد و در صورت اخذ هر نوبت آن را از طریق شماره تلفن مذکور در فرم ثبت نام از طریق تلگرام و یا تماس صوتی و در صورت در دسترس نبودن از طریق اس ام اس به کاربر اعلام می‌کند و در صورتی که کاربر پاسخگو نباشد و یا آن را بررسی ننماید تمامی مسئولیت آن به عهده خود کاربر می‌باشد.

قانون شماره 2 : وبسایت نوبت جو تمامی نوبتهای خود را از طریق وبسایت‌های رسمی بیمارستانهای خصوصی و دولتی سطح کشور اخذ می‌نماید و بر این اساس در قبال گرفتن نوبت سریع ، خرابی وبسایت بیمارستان‌های مذکور و یا مشکل در درگاه بانکی بیمارستان ، هیچ مسئولیتی ندارد و کاربر تا گرفتن نوبت باید صبور باشد.

قانون شماره 3 : در هنگام نوبتگیری در انتخاب تخصص ، دکتر مربوط به بیمارستان و شهر مورد نظر و داخل نمودن کد ملی و مشخصات لازم دقت فرمایید چون سایت نوبت جو هیچ مسئولیتی در قبال وارد نمودن اطلاعات اشتباه برای نوبت شما را به عهده ندارد و کاربر باید مرحله به مرحله از وارد نمودن اطلاعات صحیح اطمینان پیدا کرده و بعد به مرحله بعدی مراجعه کند.

نکته : برای بعضی تخصص‌ها مانند سونوگرافی برای چند شهر نوبت وجود دارد و در هنگام انتخاب نام دکتر در مقابل آن نام بیمارستان و شهر مورد نظر نوشته شده است.

قانون شماره 4 : در صورت لغو نوبت توسط کاربر ، هزینه پرداخت شده توسط کاربر برای آن نوبت به حساب کاربری او برگشت داده خواهد شد و کاربر میتواند از آن برای پرداخت هزینه نوبت دیگر استفاده نماید.

قانون شماره 5 : کاربران دارای کاربری ویژه و تائید شده هزینه نوبتهای خود را به صورت هفته‌ای و یا سقف معین 100 هزار تومان تصویه خواهند کرد.

قانون شماره 6 : برای رزور نوبت در سایت نوبت جو مدت 14 روز بعد از ثبت نوبت (برای کاربران تائید شده) و پرداخت هزینه در نظر گرفته شده است و در این مدت کاربر باید صبر نموده تا نوبت ایشان رزرو شود.

سهولت استفاده و مدیریت حساب کاربری

مدیریت کامل حساب و سهولت در استفاده و پرداخت هزینه

پرداختی سریع با درگاه پرداخت بانک سامان

پرداخت امن و سریع با درگاه سامان کیش